loading

کمی صبر کنید

loading

کمی صبر کنید

درباره ما

ما اینجا هستیم تا وضعیت موجود را تغییر دهیم.ما به متفاوت فکر کردن ایمان داریم.در دنیای امروز،افراد روشهای خرید اینترنتی را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌های خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود

تازه روز یک بازار اینترنتی است که امکان خرید مواد غذایی روزانه را در سریعترین زمان و بهینه ترین حالت فراهم میکند. و تمام تمرکز آن بر خرید از فروشگاههای محلی است به این صورت که خریدار میتواند از فروشگاههای مورد علاقه و مورد اطمینان خود خرید کند .تازه روز این امکان را نیز برای فروشگاهها فراهم میکند که محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه کنند و در مقابل نیز برای خریداران امکان جستجو، بررسی و انتخاب محصولات مورد نیاز خود را فراهم میکند.

اهداف تازه روز

کاهش هزینه‌های توزیع

ارائه کالا با قیمت مناسب

دقت بیشتر در کنترل کیفیت

کاهش سفرهای درون شهری

کاهش هزینه‌های تردد درون‌شهری

صرفه‌جویی در زمان خرید شهروندان

کاهش حجم ترافیک

کاهش آلودگی‌های محیط زیست

سهولت نظارت بر عملکرد بخش خرده‌فروشی

ماموریت تازه روز

کمک به اقتصاد منطقه با امکان خرید اینترنتی از فروشگاههای محلی

عرضه کالا و خدمات مورد نیاز شهروندان با قیمت مناسب و کیفیت بالا.

ایجاد امکان دسترسی شهروندان به انواع کالا و خدمات مورد نیاز، در مکان و زمان مطلوب مشتریان.

پیشتازی در کیفیت و عرضه متمرکز انواع کالاها و خدمات .

تجربه خوب خرید اینترنتی در محیطی مطلوب،مطمئن و توام با آرامش و احترام.

ما در تازه روز قصد داریم در جهت رفاه حال خریدارن مواد غذایی(اقلام سوپرمارکتی)،کلیه روند مربوط به مراجعه به فروشگاه،بررسی و انتخاب کالا و پرداخت وجه را بصورت اینترنتی فراهم سازیم و نهایتاً خریدار بتواند کالاهای خریداری شده را درب منزل تحویل گیرد.

صاحب امتیاز نماد: آقای مرتضی پاکزاد


امور مشتریان: رفسنجان، بلوار اقتصاد، میدان شهید زینلی، طبقه فوقانی کالای پزشکی آریا، پلاک ۹

تلفن: ۳۴۲۶۷۹۷۳

ایمیل: support@tazehrooz.com

پشتیبانی
هر روز از ساعت ۹ الی ۲۱