loading

کمی صبر کنید

loading

کمی صبر کنید

خرید گروهی تازه‌روز

خرید گروهی تازه‌روز

توضیحات کالا

ماالشعیر ایستک
ماءالشعیر غیر الکلی فرآورده ای است گاز دار که از عصاره مالت آب تصفیه شده شکر گاز CO2و افزودنیهای مجاز شامل ویتامین ها و اسانس های طبیعی تهیه می شود.
این محصول سرشار از ویتامین های گروه B و C می باشد و در تامین انرژی بدن بدون وجود چربی نقش بسیار بالایی دارد. ایستک به عنوان یکی از بهترین محصولات از این گروه و با بهره گیری از کیفیت بالا در مواد اولیه و اسانسهای مربوطه که همگی از برترین شرکتهای ارو‍پایی تولید کننده جو مالت و اسانس خریداری می شود در زمره ارزنده ترین ماالشعیرغیر الکلی با طعمهای مختلف و ذایقه کاملا ایرانی در بازارهای داخلی و بین المللی از محبوبیت ویژ ه ای بین علاقمندان به این سبک نوشیدنی برخوردار است.
ویژگی های محصول ایستک
۱- دارای طعم های متنوع و واقعی
۲- خطر ابتلا به انواع سرطانها مانند ( معده - دهان - مری و ...) با میزان و طول الکل رابطه مستقیم دارد. لذا این محصول پاسخگوی مناسبی جهت جایگزین شدن به جای نوشیدنیهای الکلی موجود در دنیا می باشد.
۳- سرشار از ویتامینهای گروه B (B1, B2, ...) ویتامین C,E و سایر املاح می باشد که ویتامینها بالاخص B1 برای آرامش اعصاب و روان از اهمیت بسزایی برخوردار است و همچنین انواع ویتامینها و مواد مغذی برای رشد و ترمیم و تنظیم فرآیندهای شیمیایی پوست از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باعث شادابی پوست تقویت مو افزایش سوخت و ساز در نوجوانان و مفید برای زنان شیرده می باشد.
۴- عامل مفید برای ترک سیگار و نهایتا جلوگیری از ابتلا به سرطان ریه می باشد چرا که توتون موجود در سیگار عامل محرک سرطان می باشد.
۵- ماءالشعیر حاوی عصاره مالت سرشار از فیبرهای محلول می باشد که این فیبرها با توجه به عملکرد مفید باکتریهای روده بزرگ روی آنها موجب تنظیم عملکرد روده و بهبود امراضی چون سند روم روده کوچک تحریک پذیرد التهاب روده نفخ معده می گردد.
۶- موجب کاهش ۱۰-۱۵٪ کلسترول می گردد. مفید برای افراد کلسترول بالاست لذا از ابتلا به بیماری قلبی در حد چشمگیری جلوگیری می نماید.
۷- ماءالشعیر رشد سرطان را متوقف می کند.
ترکیبات ایستک :
عصاره مالت: تهیه شده از مرغوبترین جو منطقه باواریا در اروپا با غلظت بسیار بالا.
اسانس ها: کاملاً طبیعی و تامین شده از بهترین شرکتهای اروپایی تولیدکننده.
آب تصفیه شده : سیستم تصفیه آب شرکت آرپانوش مجموعه از پیشرفته ترین تجهیزات را در این خصوص بکار گرفته است که با طی مراحل متعددی از تصفیه نسبت به ارتقاء کیفیت پارامترهای مختلف آب مورد استفاده از قبیل سختی، شفافیت و غیره عمل می نماید.
یکی از مهم ترین اجزاء هر نوشیدنی، گاز آن می باشد که با سرمایه گذاری انجام یافته ، این گاز در داخل شرکت آرپانوش با خلوص بسیار بالا ) حدود 98/99 درصد تولید می شود و دارای کمترین ناخالصی است.
پکیجی که در حال حاضر در سایت تازه روز بصورت خرید گروهی عرضه میشود شامل محصولاتی از برند ایستک میباشد که با قیمتی استثنایی و در قالب حراجی عرضه میشود.
مشتریان عزیز : تنها 12 قلم از این پکیج موجود میباشد و تا تاریخ 30 مهرماه قابل عرضه میباشد.

قیمت مصرف کننده این محصولات : 52.500 تومان
قیمت عرضه در تازه روز بصورت تک فروش با 8% تخفیف : 48.300 تومان
قیمت در صورت خرید 6 نفر : 44.300 تومان
قیمت در صورت خرید 12 نفر : 40.300 تومان
پشتیبانی
هر روز از ساعت ۹ الی ۲۱