loading

کمی صبر کنید

loading

کمی صبر کنید

قوانین و مقررات

ما در تازه روز همواره تمامی تلاش خود را بر ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان متمرکز نموده ایم و قطعا تنها با یاری و کمک شما عزیزان این هدف محقق خواهد شد .بنا بر این توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تازه روز از سوی کاربر است.

تازه روز با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

تازه روز یک بازار واسط یا یک مارکت پلیس است که این امکان را به فروشندگان میدهد که کالاهای خود را در قالب فروشگاه خود به مشتریان عرضه کنند و همچنین برای کاربران این امکان را فراهم میسازد که به فروشگاه های مورد علاقه خود در سایت مراجعه کرده و کالای مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهند.

به محض پذیرش عضویت شما در سایت یا اپلیکیشن تازه روز، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط ومقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن ها را رعایت کنید

شما پس از ثبت نام در سایت، به عنوان کاربر تازه روز شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و... نیز در اختیار تازه روز خواهد بود. همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که تازه روز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی تازه روز و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده ، به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و تازه روز حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.

برای اطلاع رسانی رویدادها و خدمات برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می شود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند می توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت تازه روز وارد کرده اید.

تازه روز ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تازه روز می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به تازه روز اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

کاربران بعد از ثبتنام و خرید از سایت میتوانند جهت بهبود کیفیت خدمات،به نحوه ارسال کالا،به کیفیت محصولات و به خدمات فروشگاهها و به نحوه عملکرد سایت،امتیاز دهند.

در صورتی که تازه روز به دلایلی که خارج از اراده می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

سفارش دهنده با دریافت کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید و هرگونه نقص و یا عیب بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت کالاهای هر فروشگاه خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال در سفارش های کمتر از حد مجاز سایت می باشد.

مکان تحویل کالا توسط سفارش دهنده در سایت درج شده و تازه روز متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعین شده، تازه روز هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. 

با توجه به اینکه خدمات سایت در حال حاضر مختص مصرف کننده نهایی می باشد، لذا در صورتی که مشخص شود سفارش ثبت شده متعلق به حلقه های میانی زنجیره تامین بازار بوده و با قواعد فروش سایت مغایرت داشته باشد، تازه روز این حق را خواهد داشت که سفارش ثبت شده را به صورت یک طرفه لغو نماید.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تازه روز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق سایت ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تازه روز همواره در ارسال و تحویل به ‌موقع کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تازه روز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تازه روز محفوظ است یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.در صورتی که کالایی در سایت رو به اتمام باشد تازه روز به کاربر اعلام خواهد کرد و کاربر میتواند در آن حالت به 2 صورت اقدام کند یا از خرید آن کالا صرفه نظر کند و کالای جدید انتخاب کند و یا برای آن کالا،کالای جایگزین انتخاب کند که در صورت اتمام موجودی کالای اول،کالای جایگزین ارسال شود.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تازه روز می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید. در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت و یا تغییر قیمت و یا دلایل پیش بینی نشده حق لغو سفارش ثبت شده برای سایت تازه روز محفوظ خواهد ماند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش، پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

سایت تازه روز مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد . 

تازه روز در رد سفارشات مبتنی بر استفاده یا سو استفاده از دو یا چندین اعتبار خرید اعم از کد، کوپن یا اعتبارات اختیار تام دارد.

از خرید محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی که مناسب پوست و شرایط فیزیکی شما نیستند جداً خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی تازه روز هیچ گونه مسئولیتی در مقابل عواقب ناشی از انتخاب و خرید نامناسب شما بر عهده ندارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تازه روز هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه تازه روز را از خود سلب میکند. تازه روز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تازه روز وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

تازه روز برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی سفارشی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرار کنید.


امور مشتریان: رفسنجان، بلوار اقتصاد، میدان شهید زینلی، طبقه فوقانی کالای پزشکی آریا، پلاک ۹

تلفن: ۳۴۲۶۷۹۷۳

ایمیل: support@tazehrooz.com

پشتیبانی
هر روز از ساعت ۹ الی ۲۱